Ana sayfa

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.

şirket Profili

Otomotiv dış cephe üreticisi olarak, araba tavan ayaklığı, koruma barında iyi bir avantaja sahibiz.Her zaman itibar ve kaliteyi ilk sıraya koyarız.

 

 

 

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd, araba tavan yükseltme ve araba tavan rafının geliştirilmesinde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. 2009 yılında kurulan şirket, ünlü kasaba Yangtze Nehri'nin güzel ve zengin Güney Bankasında yer almaktadır. Ulusal buhar ve sürtünme parçaları ve tarih ve kültür antik kenti Mencius antik kenti.

 

Şu anda, fabrika alanı 6000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, üretim atölyesi 12 bin metrekaredir ve bir dizi mükemmel tasarım ve üretim profesyonelinin yanı sıra gelişmiş profesyonel üretim ekipmanlarına sahiptir.Şirket güçlü ve olgun bir teknolojiye sahiptir. araştırma ve geliştirme ekibi ve otomobil bagaj rafı imalatı alanında yeri vardır.Yağmur teknesi çalışanları bir dizi yüksek kaliteli araba bagaj rafı ürünü geliştirdi.

 

Bilimsel karar verme ve birinci sınıf yönetim ile Yuhang şirketi, teknik personel ve sermaye operasyonunun avantajlarına tam anlamıyla oynuyor, üretim ölçeğini sürekli olarak genişletiyor ve ekipman seviyesini yükseltiyor.Almanya, Kore ve art arda diğer endüstriler ve tasarım konseptinde ve ürün kalitesinde istikrarlı bir sıçrama yaptı.Raining şirketi artık TS16949 ve IS09001 sertifikasyon test standartlarını, ürün kalitesi ve kaliteli hizmetine ve Çin'deki birkaç ünlü otomobil üreticisi ile işbirliğine dayalı olarak geçti. 2016 yılında ünlü otomobil grubu makine fabrikasının otomobil yedek parçalarının iki sınıf tedarikçisi oldu yabancı ülkelerde.

 

 

Yuhang, otomobil tavan dekorasyonları gibi bağımsız olarak yeni ürünler geliştirmeye ve işletmelerin rekabet gücünü sürekli olarak artırmaya kararlıdır.Zarif ve özlü görünümü, güçlü ve istikrarlı kalitesi ile,

 

Yuhang Co., Ltd. kendi otomobil üst yükleme ürünlerini geliştirdi ve üretti ve grubun ve müşterilerin yurtiçi ve yurtdışındaki büyük övgüsünü kazandı.

 

Yuhang şirketi, kalitenin gücüne çok aşinadır.Geçtiğimiz birkaç yıl içinde şirket, tanınmış yerli deren şirketleri, Yitian, Guotai, Yilan ve fanya ile dostane ve uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu.Ayrıca bazı yerli makine fabrikalarının yedek tedarikçisi oldu ve yeni enerji araç grubu fabrikasında kooperatif ortağı oldu.

 

"Gökyüzünde dalga yükseliyor ve o sırada Yang Fanzheng var."Yuhang yeni bir görünüm sunuyor.Geleceğe dönük olarak şirket çalışanları, "insan odaklı, bağımsız inovasyon" amacını ileriye taşımaya devam edecek,

 

kalkınmanın entegrasyonunda, güçlü işbirliğinde gelişme hızını hızlandırın ve en yüksek kaliteyi tam olarak hızlandırın.Yuhang şirketi, oto modifikasyon endüstrisinde bir kariyer lideri haline geldi ve büyük ilerleme kaydetti.

 

 

Çin Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 yılında kurulmuş olup 6000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Özel talebe göre ürünler yapabilen Ar-Ge'ye sahibiz.

Yıllık iş hacmimiz 5 milyonun üzerindedir.

 

Çin Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. şirket Profili 0

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : TATA.MEILA

No. Çalışanları : 120~200

Yıllık satış : 3M-5M

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Sertifikalar